Skip to content
Menu
0
Twój koszyk jest pusty.

oferta dla klientów indywidualnych

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy grupowe, jak i zajęcia indywidualne. Tworzymy kameralne grupy (3-5 osób), które realizują opracowany przez nas program. W przypadku zajęć one-to-one skupiamy się wyłącznie na zagadnieniach wynikających z potrzeb językowych i profilu zawodowego kursanta. Ze względu na branżę, w której pracujesz, wybierz swoją specjalizację językową, np. Business English, Legal English lub inną.

Monika-Kowalska-ikona17

Język angielski biznesowy

Oferujemy kursy Business English dla przedstawicieli środowiska biznesowego, którym zależy na podniesieniu kompetencji językowych w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej. Wspólnie pracujemy nad płynnością i poprawnością wypowiedzi z wykorzystaniem zwrotów typowych dla języka biznesowego. Zajęcia skierowane są do wszystkich obsługujących lub współpracujących z przedsiębiorstwami międzynarodowymi.

Język angielski prawniczy

Prowadzimy zajęcia dla przedstawicieli zawodów prawniczych – adwokatów, radców czy notariuszy – zajmujących się na analizowaniem pism procesowych, sporządzaniem umów cywilnych lub handlowych w języku angielskim oraz zaangażowanych w negocjacje z partnerami anglojęzycznymi. Kursy są idealne również dla studentów prawa i aplikantów, od których wymaga się znajomości Legal English w pracy.

Monika-Kowalska-ikona5
Monika-Kowalska-ikona15

Inne specjalizacje językowe

Pracujesz jako software developer, DevOps engineer, a może scrum master? Wybierz kurs English for IT, który pomoże Ci udoskonalić umiejętności językowe w kontekście tej branży. Podobnie w przypadku innych specjalizacji. Oferujemy szeroki wachlarz kursów osadzonych w danym zawodzie. Kładziemy nacisk na wykorzystanie branżowego słownictwa w sytuacjach, z którymi możesz zmierzyć się na co dzień w pracy.