Skip to content
Menu
0
Twój koszyk jest pusty.

Business English nasze autorskie podręczniki

Z myślą o naszych kursantach, czyli pracownikach firm, którzy na co dzień posługują się językiem angielskim biznesowym, wydaliśmy dwa autorskie podręczniki z nagraniami autentycznych tekstów, które pomogą rozwinąć i poszerzyć słownictwo z zakresu Business English, usprawnić komunikację oraz rozumienie ze słuchu. Z podręczników mogą korzystać osoby od poziomu B1 do C1.

ksiazka1

English for Business Professionals by Monika Kowalska-Wilanowska

Pierwszy podręcznik kładzie nacisk na usystematyzowanie słownictwa z 9 kluczowych obszarów biznesowych, w tym rozwoju kariery i otoczenia biznesowego firmy, HR, finansów i księgowości, marketingu, prawa, administracji, logistyki i IT. Każdy rozdział tematyczny zawiera pigułkę słownictwa, elementy gramatyki, zwroty przydatne w pisaniu, nagrania oraz test sprawdzający na koniec. Podręcznik został napisany w taki sposób, żeby przeprowadzić kursanta przez typowe sytuacje językowe, z którymi będzie miał do czynienia w swojej codziennej pracy. Zachęcamy do zapoznania się ze spisem treści i przykładowym fragmentem.

English for Business Communication Skills by Monika Kowalska-Wilanowska

Nasz najnowszy podręcznik kładzie z kolei nacisk na swobodną i profesjonalną komunikację z wykorzystaniem naturalnego słownictwa z zakresu Business English. Postawiliśmy na przydatne umiejętności w miejscu pracy, czyli Business meetings, presentations, negotiations, telephoning oraz email writing. Nasi kursanci biorą udział w spotkaniach biznesowych, prezentują, negocjują, obsługują klienta przez telefon i piszą w języku angielskim. Dlatego ułatwiamy im te zadania i ćwiczymy najważniejsze i przede wszystkim naturalne zwroty z tym związane. Podręcznik oczywiście zawiera płytę z nagraniami do ćwiczeń. Dodatkowo wszystkie nagrania są dostępne online (link poniżej).

monika-kowlska-mockup-ksiazki-2