Skip to content
Menu
0
Twój koszyk jest pusty.
Monika_Kowalska_glowna3
ikona_6

kto za tym stoi

Cześć! Nazywam się
Monika Kowalska-Wilanowska

Od ponad 10 lat pomagam kursantom przełamywać bariery komunikacyjne i opanowywać język angielski biznesowy i prawniczy. Skoro odwiedzasz tę stronę, mam nadzieję, że będę mogła Ci pomóc językowo i skorzystasz z mojego bagażu doświadczeń.

W skrócie wita się z Tobą:

  • anglistka z dwiema specjalnościami – nauczycielską i translatoryczną
  • absolwentka studiów ekonomicznych w języku angielskim oraz szkoły prawa brytyjskiego na Uniwersytecie Gdańskim
  • tłumaczka, która doświadczenie zdobywała w Brukseli przyglądając się pracy instytucjom Unii Europejskiej i we Frankfurcie odbywając staż w Europejskim Banku Centralnym
  • wykładowca akademicki z wieloletnim doświadczeniem na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego
  • założycielka Specialize your English – centrum językowego, które może Ci pomóc podnieść kompetencje językowe w ramach konkretnej branży czy zawodu
  • autorka dwóch podręczników do nauki Business English wydanych przez wydawnictwo C.H Beck w Warszawie: English for business professionals oraz English for business communications skills
monika-kowalska-o-nas

Specialize your English to centrum językowe, które skupia wokół siebie lektorów specjalizujących się w swoich obszarach tematycznych. Wspólnie podnosimy kompetencje językowe w ramach określonych branż. Uczymy języka w kontekście. Kształtujemy nowe umiejętności oraz pracujemy na płynnością i poprawnością językową. Nasze autorskie kursy i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego branżowego w kraju i za granicą idą w parze z wymogami środowiska biznesowego czy prawniczego.

Pracujemy w systemie 4 modułów:

cyfra1

terminologia branżowa

cyfra2

struktury gramatyczne

cyfra3

symulacje komunikacyjne

cyfra4

warsztaty pisania

Zobacz co nas wyróżnia

ikona_50

Wąska specjalizacja językowa

Rozwijamy kompetencje językowe przedstawicieli środowiska biznesowego, finansowego, prawniczego i medycznego. Skupiamy się na określonych branżach lub zawodach. Uczymy języka w kontekście już od podstaw.

ikona_56

Autorskie podręczniki

Posiadamy własne podręczniki do nauki Business English: English for business professionals do nauki języka angielskiego branżowego, zawierający elementy biznesu, finansów, prawa, HR, IT, marketingu, spedycji, etc. oraz English for business communication skills do nauki języka w ramach spotkań biznesowych, prezentacji, negocjacji, rozmów telefonicznych czy korespondencji mailowej.

ikona_55

Kadra lektorska

Nasi lektorzy to angliści, metodycy i specjaliści w swojej dziedzinie z wieloletnią praktyką w kraju i za granicą, a nasze kursy to efekt pracy zespołu z pasją do nauczania języków języka angielskiego specjalistycznego.

ikona_12

Precyzyjny cel

Naszym celem jest osiągnięcie przez naszych kursantów poprawności i płynności językowej, umożliwiającej swobodną komunikację ustną i pisemną w danej branży czy zawodzie. Wierzymy, że kompetencje językowe przekładają się na sukces zawodowy i budują pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz.

ikona_28

System czterech modułów

Kompleksowy system czterech modułów pozwala pracować nad wszystkimi umiejętnościami językowymi. Uczymy się słownictwa branżowego, szlifujemy struktury gramatyczno-leksykalne, które wykorzystujemy w symulacjach realnych sytuacji komunikacyjnych oraz ćwiczymy umiejętność pisania na praktycznych przykładach.

ikona_52

Małe i kameralne grupy

Uczymy w małych, komfortowych grupach 3-5 osobowych. Wierzymy, że przyjazna atmosfera na zajęciach sprzyja rozwojowi kompetencji językowych. Jako lektorzy podchodzimy indywidualnie do potrzeb językowych naszych kursantów.

ikona_53

Definicja jakości

Stawiamy na jakość i profesjonalizm na trzech poziomach – językowym, metodycznym i merytorycznym. Jako dyplomowani angliści i metodycy potrafimy skutecznie nauczyć. Łączymy doświadczenie dydaktyczne i wiedzę w danej dziedzinie.

indywidualne podejscie

Zindywidualizowane podejście

Staramy się jako lektorzy być blisko kursantów, reagować na ich potrzeby, wspierać w codziennych wyzwaniach z językiem. Każdy z nich pracuje w innej branży i mierzy się z różnymi trudnościami w komunikacji. Zachęcamy również do „zanurzenia się” w języku poprzez czytanie anglojęzycznej prasy czy słuchanie podcastów. Wspieramy rozwój językowy na wielu płaszczyznach.

Monika-Kowalska-ikona13

Nasze ebooki

Z myślą o naszych kursantach tworzymy na bieżąco ebooki do nauki Business i Legal English. Wybieramy naturalne zwroty, pokazujemy słownictwo branżowe we właściwym kontekście i pomagamy wykorzystywać je w codziennej pracy. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą językową i przekazanie jej w przyjaznej i nowoczesnej formie.

Masz pytanie o kursy? Skontaktuj się z nami

Napisz do nas lub zadzwoń, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wspólnie wybierzemy kurs skrojony pod Ciebie lub Twoją firmę. 

ikona_24