F.A.Q.

Czy mój poziom języka angielskiego nie będzie zbyt niski, żeby rozpocząć u Państwa naukę?

Zdecydowanie nie. Dlaczego? Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zgodnie z zasadą, że specjalizację językową można rozpocząć już od podstaw. Dla przykładu możemy podać grupy Business English i English for logistics na poziomie A2 (podstawowym).

Kto będzie prowadził zajęcia?

Jesteśmy zintegrowanym zespołem lektorów, którzy są dyplomowanymi anglistami, mają przygotowanie do nauczania oraz wiedzę w danej dziedzinie (drugi kierunek studiów czy studia podyplomowe, np. ukończona ekonomia, psychologia, prawo, medycyna, tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne, etc.). Mamy doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego branżowego w Polsce i za granicą, np. w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Belgii, Francji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jaki kurs powinienem/-am wybrać?

Jeśli Państwa znajomość języka angielskiego można określić na poziomie średniozaawansowanym, min. B1 sugerujemy wybrać kurs specjalizacyjny na odpowiednim poziomie związany z Państwa branżą/zawodem, np. Financial czy HR English. Jeśli jednak czują Państwo braki, chcą nadrobić zaległości i ogólnie podnieść swój poziom językowy, proponujemy na start kurs Business English na odpowiednim poziomie, a następnie wybór kursu specjalistycznego.

Czy mogę u Państwa przygotować się do egzaminu językowego?

Tak, przygotowujemy kursantów do egzaminów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania: BEC, ICFE, TOLES, ILEC i UBELT.

W jaki sposób zostanę przydzielony/-a do grupy?

Dobór grupy odbywa się po przeprowadzeniu testów językowych i rozmowie z kursantem. Podkreślamy, że rozmowa sprawdzająca Państwa umiejętności komunikacyjne jest dla nas kluczowym etapem przydziału do grup językowych. Jeśli nie mamy możliwości odbycia rozmowy w trakcie spotkania na żywo, przeprowadzamy rozmowę telefoniczną.

Czy zajęcia prowadzone są całkowicie w języku angielskim?

Tak, zajęcia prowadzimy całkowicie w języku angielskim. Wyjątek stanowią sytuacje, w których podanie polskiego odpowiednika jest niezbędne dla kursantów ze względów dydaktycznych. Mamy tu na myśli różnice w systemie prawa polskiego i anglosaskiego, różnice kulturowe, etc.

Ile osób liczy grupa?

Zgodnie z regulaminem grupa liczy od 3 do 8 osób. Z doświadczenia wiemy, że zazwyczaj maksymalna liczba osób w grupie to 6 uczestników.

Czy przysługują mi zniżki?

Tak, oczywiście. Studenci otrzymuję zniżkę 300 PLN/semestr. Osoby kontynuujące naukę po semestrze mogą liczyć na 10% zniżki. Zniżka przysługuje również młodym firmom oraz firmowym znajdującym się w inkubatorze STARTER.

Czym są zajęcia electives?

Electives to dodatkowe zajęcia/warsztaty, które organizujemy dla kursantów w tracie semestru, aby dać im możliwość jeszcze większej specjalizacji językowej, pomóc w nadrobieniu zaległości gramatycznych czy doskonaleniu ważnych dla nich umiejętności. Przykłady zajęć electives:  Tense overview – przegląd czasów gramatycznych, Common mistakes – typowe błędy językowe, CV and job interview – przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, Let’s negotiate a contract – symulacja negocjacji umowy, etc.

Jakie są ceny kursów i czy mogę zapłacić za kurs w ratach?

Ceny kursów znajdują się w zakładce Cennik i są cenami za kompleksową obsługę językową. Nie ponoszą już Państwo żadnych dodatkowych kosztów za konsultacje, warsztaty czy konwersacje z native speakerem. Płatność za kursy oczywiście możemy rozbić na 2 lub 3 raty, po wcześniejszym ustaleniu dogodnej dla Państwa opcji.

Ile trwa semestr i jaką liczbę zajęć obejmuje?

Nasz kursy organizujemy w trzech cyklach: semestr jesienno-zimowy (październik-luty), semestr wiosenny (luty/marzec-czerwiec) i semestr letni (czerwiec-wrzesień). Każdy semestr kursu branżowego to 30h zajęć (pełne godziny zegarowe) i min. 6h dodatkowych warsztatów electives/konwersacji z native speakerem.

Quiz.biz
Facebook
Google+
Youtube
LinkedIn